Werble Natal

Arcadia Stell

Natal Arcadia Steel to mocarny werbel o całkowicie gładkim stalowym korpusie – wygląda świetnie i brzmi potężnie. Ze względu na jakość brzmienia oraz wykonania sprawdzi się w wielu sytuacjach muzycznych. Inspiracją do stworzenia stalowych werbli Arcadia była wielokrotnie nagradzana seria Originals – dzięki temu stalowe werble Natala stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko, to połączenie legendarnej jakości Natala w niespotykanej dotychczas cenie.

Arcadia Acrylic

Werble Arcadia Acrylic posiadają oszałamiający wygląd oraz mocarne brzmienie. Inspiracją do stworzenia akrylowych werbli Arcadia była wielokrotnie nagradzana seria Originals – dzięki temu akrylowe werble Natala stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko, to połączenie legendarnej jakości Natala w niespotykanej dotychczas cenie.

Cafe Racer

Opracowana w Wielkiej Brytanii seria Cafe Racer łączy w sobie jakość oraz solidność marki Natal w bardzo przystępnej cenie. Brzmienie perkusji jest pełne, z przyjemnym wybiciem w niskich i średnich rejestrach. Bębny swobodnie rezonują w wyższych częstotliwościach zachowując skupiony atak w dole. Cafe Racer to niezwykle wysokiej jakości lakierowane bębny swoim wyglądem nawiązujące do klasycznych speedsterów i vintageowych bębnów.

Meta Snares

Werble META Series posiadają szczotkowany osprzęt zaczerpnięty z najwyższej serii Originals, słynne lugi typu Sun, maszynkę Tri-Throw, śruby Tru-Tune oraz naciągi Evans co stawia je na najwyższej półce. Wykończenie SD-BH-BR36 określane jest jako “half-hammered” – środkowy pas werbla jest młotkowany co odróżnia go na tle konkurencji oraz lekko przyciemnia brzmienie mosiężnego korpusu.

Originals

NATAL ORIGINALS to idealna równowaga brzmienia jak i perfekcyjna jakość wykonania. Werble Natal dzięki swoim rozwiązaniom pozycjonują instrumenty na najwyższym podium. Wszystkie werble Natala wyposażone są w trój pozycyjną ręcznie szczotkowaną maszynkę oraz niesamowite lugi. Werble ORIGINALS posiadają również śruby Tru-Tune oraz 2,3 mm potrójnie gięte obręcze.