Perkusja Natal – Acrylic

Pewnie nieraz zastanawialiście się jak to jest grać na perkusji akrylowej, zadawaliście sobie pytania, jaki ma sens granie na czymś innym niż drewno? Jak można grać na „plastiku”? Otóż można! NATAL PERCUSSION COMPANY totalnie zmiażdżył rynek syntetycznych korpusów w każdym aspekcie tworzenia akrylowej perkusji. Od brzmienia po wygląd akrylowe bębny Natala zostawiają konkurencję daleko w tyle.

Arcadia Acrylic, bo o tej serii mowa, posiada oszałamiający wygląd oraz solidne, mocne brzmienie. Inspiracją do stworzenia Arcadia Acrylic była wielokrotnie nagradzana seria Originals – dzięki temu akrylowe sety Natala stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko, to połączenie legendarnej jakości Natala w niespotykanej dotychczas cenie.

Korpusy tomów o grubości 6 mm oraz centrala o grubości 7 mm zapewniają klarowny atak i niesamowity wygląd czyniąc Arcadia Acrylic niezastąpionym zestawem do występów na żywo. Bezszwowa konstrukcja beczek gwarantuje świetny rezonans przy zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Wszystkie bębny wyposażone są w lugi typu “sun logo” zaczerpnięte z najwyższej serii Originals, dodatkowo zamontowane na wysokich gumowych podkładkach zapewniających maksymalny rezonans. Obręcze o grubości 2 mm to doskonałe połączenie stabilności stroju oraz brzmienia, które zaskakuje swoją otwartością.

W podstawowej wersji Natal Arcadia Acrylic to perkusja produkowana w konfiguracji: bęben centralny 22×18, tom 12×8, floor tom 16×14 dostępne w kolorach RD1 – Acrylic Transparent Red, ON1 – Acrylic Transparent Orange, TR1 – Acrylic Transparent.

Ciekawym dopełnieniem potężnego brzmienia akryli jest dość interesujący werbel z tej serii w rozmiarze 14×8, który można oczywiście dokupić w wymienionych wyżej kolorach. Werbel prezentuje się równie oszałamiająco jak zestaw a samo brzmienie, pomimo akrylu, jest pełne, skondensowane i doskonale miksuje się zresztą zestawu.

Wykończenie:  transparent red

Wykończenie:  transparent

Wykończenie:  transparent orange