Hardware Natal

Wśród kilku serii osprzętu Natal na największą uwagę zasługuje topowa seria PRO. Statywy z najwyższej produkowanej linii posiadają im. in bezstopniowy mechanizm z możliwością obrotu 360 stopni co pozwala na ustawienie talerza dokładnie pod takim kątem jakiego potrzebujemy. Aż cztery memory locki (model H-PS-BS) dające pewność, że po rozłożeniu i ponownym złożeniu wszystkie ustawienia zostaną zapamiętane. Podwójne nogi gwarantujące stabilność i solidność co wpływa na komfort użytkowania z cięższymi talerzami. Statywy serii PRO pod werbel posiadają ponadto bezstopniowy mechanizm kulowy z możliwością praktycznie nieograniczonych ustawień w płaszczyźnie 360’. Znajdziemy w nim również memory locki znane ze statywów typu BOOM oraz podwójne nogi i antypoślizgowe stopki – to cechy łączące całą linię PRO. Logowane motylki i nóżki dodają elegancji sprawiając, że nikt nie przejdzie obok serii PRO obojętnie. Stopy pojedyncze i podwójne PRO zachwycają kulturą i płynnością pracy – wybór między dwoma typami krzywek (Fast i Smooth) pozwala na dopasowanie do stylu gry, a dzięki szerokiej regulacji każdy egzemplarz może być dopasowany stricte do indywidualnych preferencji.

Kolejną serią w gradacji oferty osprzętowej Natala jest hardware serii STANDARD. Co ciekawe cała linia STANDARD produkowana jest w tej samej fabryce co PRO, a co za tym idzie gwarantuje to wysoką jakość produktu. Między seriami występuje szereg podobieństw, jednak mniej skomplikowana konstrukcja serii STANDARD pozwala na atrakcyjną cenę końcową. Cała gama produktów serii STANDARD – zaczynając od statywów pod talerz, hi-hat, pod werbel, stóp pojedynczych i podwójnych, kończąc na stołkach charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny i zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

Uzupełnieniem oferty STANDARD są statywy w wersji “Flat Base” idealne rozwiązanie dla perkusistów poszukujących lekkich i solidnych statywów, które nie ograniczają miejsca przy zestawie – również dla miłośników stylu vintage. W tej wersji również występują wyjątkowe, logowane motylki.

Wersją podstawową osprzętu Natal jest seria ARCADIA, występująca również w setach bębnów z tej właśnie serii. To oferta skierowana dla początkujących i średnio zaawansowanych perkusistów poszukujących solidnych i trwałych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.