Perkusja Natal – Cafe Racer

Opracowana w Wielkiej Brytanii seria Cafe Racer łączy w sobie jakość oraz solidność marki Natal w bardzo przystępnej cenie. Brzmienie perkusji jest pełne, z przyjemnym wybiciem w niskich i średnich rejestrach. Bębny swobodnie rezonują w wyższych częstotliwościach zachowując przy tym skupiony atak w dole. Świetnie sprawdzają się zarówno pod mikrofonami, jak również w sytuacjach w pełni akustycznych. Cafe Racer to niezwykłe, wysokiej jakości lakierowane bębny swoim wyglądem nawiązujące do klasycznych speedsterów i vintageowych bębnów.

Korpusy serii Cafe Racer wykonane są z egzotycznego drewna TULIPWOOD a cały osprzęt idealnie komponuje się z świetnie lakierowanym shellem. Wszystkie bębny wyposażone są w lugi typu “sun logo” (o zmniejszonej masie) zaczerpnięte z najwyższej serii Originals, dodatkowo zamontowane na wysokich gumowych podkładkach zapewniających maksymalny rezonans. Śruby mocujące obręcze wyposażone są w nylonowe podkładki a ich końcówki zatopione są w specjalnym wosku, co zapobiega rozstrajaniu się bębnów. Tomy zawieszone są na osobnych holderach (NRM) pochodzących z osprzętu serii PRO wykorzystującym aluminiowe kule zapobiegające ślizganiu się tom holdera – pozwala to na precyzyjne ustawienie pożądanej pozycji tomów bez obaw o stabilność zawieszenia. Każdy z tomów jest wyposażony w profesjonalne powlekane naciągi dwuwarstwowe Remo Emperor lub Evans G2, zaś bębny basowe wyposażone są w pojedyncze naciągi przezroczyste Remo Powerstoroke 3 lub Evans Emad. Szeroki wachlarz dostępnych konfiguracji i rozmiarów bębnów sprawia, że bez względu na preferowany styl muzyczny, każdy perkusista znajdzie w obrębie serii Cafe Racer instrument dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Bębny z serii Cafe Racer dostępne są w następujących wykończeniach: Red with Gun Metal Stripe, Champagne, Sparkle Gold with Black Stripe, Oxblood, Racing Green, Seafoam Green , Solid Black

Wykończenie:  Seafoam green

Wykończenie:  Champagne sparkle

Wykończenie:  gold with black stripe

Wykończenie:  red with gun metal stripe